نتایج جستجو برای عبارت :

اتوبار بهار هفت تیر خاور مسقف دارید پتو محدوده خیابان بهار

اتوبار بهار هفت تیر خاور مسقف دارید پتو محدوده خیابان هفت تیر خاور مسقف نیسان داری کارگر جهت حمل اثاثیه منزل وبسته بندی اثاثیه منزل اتوبار نزدیک به شما عزیزان درتمام نقاط مختلف کشور با سالها سابقه ای درخشان در امر باربری واسباب کشی منازل متخصص حمل بار سنگین پیانو یخچالها ساید بای ساید بوفه جهیزیه عروس مبلمان حمل تضمینی لوازم اداری و تجاری حمل آسان باربری در منطقه تهران اتوبار 
باسمه تعالىآیا میدانید براى هر چیزى بهاریست؟بهار طبیعت > نوروزبهار بلاد و اهل زمین > بعثت پیامبر صبهار دلها > قرآن کریمبهار قرآن > ماه رمضانبهار آفریدگان > المهدى (عج)بهار مؤمن > زمستانبهار اولیاء > شب زنده دارى در اطاعت خدا
بهار که بیاید همه ی گل ها لبخند میزنند
بهار که بیاید خاک نفسی تازه میکند
بهار که بیاید بغض های آسمان می ترکد
بهار که بیاید...
اما
تو بیا تو بیا که با آمدنت بهار راهم باخود خواهی آورد
زمستان هم بهار می شود
درختان زنده می شوند
دیگر زمستان فصل نرگس نیست
نرگس هم در بهار گل میدهد...
.
.
کدامین گناه مرا از دیدن بهار روی تو محروم کرده ست!!؟
کدامین گناه...
.
.
باربری تهران
باربری تهران باربرند تجاری نتسان سالهاست که در منطقه نه تهران فعالیت می کند. نتسان به عنوان ارزان ترین و با کیفیت ترین باربری در منطقه نه تهران با انواع خودرو از جمله وانت بار و نیسان و خاور مسقف و تریلی و کامیون و... آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز می باشد.
خاور مسقف نیسان منطقه 9
موضوع انشا : 
زیبایی های فصل بهار

مقدمه : 
به نام آفریننده زیبایی های بهار ، فصلی که چون فرا میرسد ایمان میاوریم به وجود بهشت برین ….
بهار فصل رویش سبزه‌ها و شکوفه‌هاست.بهار یادآور انتظار پائیز است.بهار نتیجه رنج زمستان است.بهار مقدمه محصول تابستان است.بهار را همه دوست دارند، چون کوه و دشت را ردای سبزی بر تن می‌کند.بهار شاخه‌های عریان درخت را می‌پوشاند.بهار نوعی معاد است، حیات دوباره، پایان مرگ، حشر بعد از مرگ و…بهار آغاز تحول است در طب
باربری تهران
که سالهای سال است که با عنوان باربری نتسان در بین مردم منطقه سیزده شهرداری تهران حضور فعال و گسترده ای دارد. استفاده از انواع خودروهای مخصوص حمل بار از انواع وانت و نیسان گرفته تا خاور مسقف و کامیون و تریلی و ده چرخ و خودروهای یخچال دار جهت حمل مواد غذایی از جمله خدمات این باربری می باشد.
خاور مسقف نیسان منطقه 13
او نمی داند ولی من عاشق بهار هستم ، برای بار بیست یکم گفته ام "من عاشقت هستم" آری میدانم هر دم و هر ساعت مرا میخوانی با تو هستم بهار ...
بهار من عشق را از تو میخواهم ، بهار  همه ی هست و نیستم تو هستی . بهار مرا بخوان  من هوای زمزمه تو را دارم
بهار جان تمام حرفم این است "من عشق را به نام تو آغاز کردم"
در هر کجای عشق که هستی آغاز کن !
اتوبار لاله جنت آباد خاور کامیون های مخصوص حمل و نقل اثاثیه منزل حمل بار منازل با سالها سابقه ای طولانی در امر جابجائی اثاثیه منزل حمل بار به شهرستان باربری جنت آباد متخصص حمل اثاثیه منزل به صورت تضمین باربری جنت آباد باربری جنت آباد اتوبار جنت آباد با ماشین های مخصوص اثاثیه منزل                                            اتوبار جنت آباد با ماشین های اتوبار جنت آباد 
اسفند و هیاهو‌اش را به بهار ترجیح می‌دهم؛ همیشه همینطور بوده. 
هرچقدر اسفند با شلوغی‌اش و ذوق آدم‌ها حالم را خوب می‌کند، بهار غمگینم می‌کند؛ غمگینم می‌کند چون می‌ترسم از سیر سریع روزها، از تلاش‌های ناکام و وجود عبث خودم.
بهار یک حالت آبلوموف‌وار و خلسه و افسردگی به وجودم سرازیر می‌کند و اسفند امیدوارم می‌کند به بودن و پیش رفتن، مفید بودن و زنده شدن.
از بهار پیش‌رو و بهم خوردن برنامه‌هایم می‌ترسم
باربری واتوبا ر در منطقه غرب تهران حمل و نقل بارو اثاثیه منزل کالای اداری در خدمت شما تهرانی ها عزیز با تخفیف ویژه بسته بندی وسایل خانه و شرکت در خدمت شما تهرانی ها عزیز با تخفیف ویژه بسته بندی وسایل خانه و جهیزیه با بهترین کیفیت فوم و کارتون چند لایه ساکهای مخصوص بسته بندی کارگر خوش اخلاق برای جابجایی وسایل منزل و شرکت در خدمت شما تهرانی ها عزیز با بهترین کامیون های مسقف وپتودا و بزرگ شبانه روزی در تمام نقاط 
ماشین بزرگ خاور نیسان وانت کار
بهار چت

سایت تفریحی باران
سایت جدید چت روم با نام بهار چت افتتاح شد .
از مزیت های چت روم بهار وجود اتاق های ویژه هر شهر است که بنا بر محل زندگی خودتان وارد اتاق شده و دوستان جدید پیدا کنید .
با ارتقا روز افزون این چت روم امکان وجود اتاق های شهرستان ها نیز ممکن بوده و به زودی گذاشته میشوند .
برای عضویت و ورود به بهار چت اصلی روی تصویر زیر کلیک کنید

بهارچت

سایت بهار چت اکنون با فعالیت روز افزون خود جز برترین چت روم فارسی بوده و پذیرای کاربران ا
بهار فصل خوبی نیس!
چون آدما به بهونه ی هوای خوب میان تو جنگل و مزاحم خواب من میشن
عایا به نظر شما هوای زمستون و بهار و پاییز و تابستون فرق میکنه؟
به نظر من که تو همه شون میچسبه برای در کردن خستگی های فصل قبلی فقط بخوابی و استراحت کنی!
گیسو از دوستان مهد بهار است‌. از دسته ی دخترهای لوس و نازنازی‌. بهار را که از مهد تحویل گرفتم شاکی بود که گیسو با او قهر کرده. می گفت یه روز باهام دوسته و یه روز باهام دوست نیست. از بهار پرسیدم به نظرت چرا گیسو اینجوری میکنه؟ گفت: حالش خوب نیست
+ اعتراف میکنم تو سن بهار بودم حتی نمیتونستم گیسو رو تلفظ کنم
انشا در مورد نسیم بهاری متن در مورد فصل بهار انشا در مورد بهار کلاس ششم جملات زیبا در مورد بهار انشا درباره بهار با رعایت مراحل نوشتن توصیف شکوفه های بهاری انشا درمورد بهار مقدمه بدنه نتیجه متن عادی درمورد بهار
انشا در ادامه مطلب
ادامه مطلب
کامیون شامل خاور 608، خاور 808 و ایسوزو میباشد
ساعت اضافی برای کامیون از ساعت سوم و برای نیسان از ساعت دوم به بعد محاسبه می شود
ظرفیت وانت تلفنی کمتر از یک تن و برای نیسان بار کمتر از دو تن است
دستمزد کارگران به ازای هر سرویس از 25 تا 35 هزار تومان می باشد
اگر راننده در حمل و چیدن وسایل نقش داشته باشد,بعنوان کارگر درنظر گرفته میشود

در تاریخ 97/5/16 مدیریت باربری و اتوبار گاندی تصمیم گرفته که در قیمت ها
تغییر ایجاد کند. باربری و اتوبار گاندی با توجه ب
باربری در بابلسر + جدول قیمت
باربری بابلسر ، اتوبار در بابلسر ، اسباب کشی در بابلسر ، باربری بابلسر به تهران
تماس بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای باربری و اتوبار ها ی بابلسر
اسامی باربری های معتبر در بابلسر  –   شماره تلفن باربری بابلسر
لیست باربری های بابلسر و شماره تلفن باربری بابلسر
سفارش آگهی
– اتوبار شهر بابلسر
– باربری پاسارگاد بابلسر
– اتوبار ساحل بابلسر
– باربری مازندران بابلسر
– باربری دریا بابلسر
– باربری
در غروبی زیبا از واپسین روزهای یک بهار پرماجرا می نویسم ...
در لحظات نزدیک اذان ....
در لحظات مشهور ب لحظات استجابت دعا ....
خداوندا مگذار بر دلم هیچگاه قفل قساوت بماند ... 
مگذار هیچ خاطری را ب خاطر حرفم آزرده کنم ...
بارها رایحه دلنشین نسیم های بهاری ب مشامم خورد
 اما ....
 بهارت نمیدانم از من راضیست یا نه ... 
دل من در بهارت شاد بود ...
با بهارت خداحافظی نمی کنم
 چون دلتنگی من چند برابر می شود ...
بوی بهار ... بوی بهترین ها بود ...
 بوی یک دنیا لطافت ... بوی یک
اتوبار. وباربری  ستارخان  ستاری وتمام نقاط کشور به ما بسپارید کارگران ورزیده ومجرب و خوش اخلاق برای جابجایی وسایل منزل و شرکت در خدمت شما تهرانی ها عزیز با تخفیف ویژه بسته بندی وسایل خانه و جهیزیه با بهترین کیفیت فوم و کارتون چند لایه های مسقف وپتودا و بزرگ شبانه روزی در تمام نقاط کشور به ما بسپارید کارکردن با اخلاق و ورزیده درخدمت شما تهرانی ها عزیز با بهترین کامیون های مسقف وپتودا و بزرگ شبانه روزی 
ماشین بزرگ خاور نیسان وانت کار گران با
اتوبار وباربری کاشانک در منطقه کاشانک باربری محدوده کاشانک باربری تهران جابجایی وسایل منزل و شرکت در خدمت شما تهرانی ها عزیز با بهترین کامیون های مسقف وپتودا و بزرگ شبانه روزی در تمام نقاط کشور به ما بسپارید کارگران ورزیده ومجرب و خوش اخلاق برای جابجایی وسایل منزل و شرکت در خدمت شما تهرانی ها عزیز با تخفیف ویژه بسته بندی وسایل خانه و جهیزیه با بهترین کیفیت فوم و کارتون چند لایه ساکهای مخصوص بسته بندی کارگر خوش اخلاق برای جابجایی 
ماشین بز
اتوبار وباربری کاشانک در منطقه کاشانک باربری محدوده کاشانک باربری تهران جابجایی وسایل منزل و شرکت در خدمت شما تهرانی ها عزیز با بهترین کامیون های مسقف وپتودا و بزرگ شبانه روزی در تمام نقاط کشور به ما بسپارید کارگران ورزیده ومجرب و خوش اخلاق برای جابجایی وسایل منزل و شرکت در خدمت شما تهرانی ها عزیز با تخفیف ویژه بسته بندی وسایل خانه و جهیزیه با بهترین کیفیت فوم و کارتون چند لایه ساکهای مخصوص بسته بندی کارگر خوش اخلاق برای جابجایی 
ماشین بز
بیا که بار دگر گل به بار می‌آید 
بیار باده که بوی بهار می‌آید 
هزار غم ز تو دارم به دل، بیا ای گل 
که گل شکفته و بانگ هزار می‌آید 
طرب میانه‌ی خوش نیست با منش چه کنم 
خوشا غم تو که با ما کنار می‌آید
نه من ز داغ تو ای گل به خون نشستم و بس
که لاله هم به چمن داغدار می‌آید 
دل چو غنچه‌ی من نشکفد به بوی بهار
بهار من بود آن گه که یار می‌آید 
نسیم زلف تو تا نگذرد به گلشن دل 
کجا نهال امیدم به بار می‌آید
بدین امید شد اشکم روان ز چشمه‌ی چشم 
که سرو من ب
اتوبار شهرک غرب حمل و نقل اثاثیه منزل ادارات وشرکتها ارائه خدمات اسباب کشی در منطقه شهرک غرب حمل بار به شهرستان باربری شهرک غرب حمل بار                            اتوبار شهرک غرب                                                                                         88107322-021✔↩                                                                                                                                                                                                                             
اتوبار و باربری اهنگ حمل ونقل وسایل منزل و شرکت در تمام نقاط کشور به ما بسپارید کارگران ورزیده ومجرب و خوش اخلاق برای جابجایی وسایل منزل و شرکت در خدمت شما تهرانی ها عزیز با تخفیف ویژه بسته بندی وسایل خانه و جهیزیه با بهترین کیفیت فوم و کارتون چند لایه ساکهای مخصوص بسته بندی کارگر خوش اخلاق برای جابجایی وسایل منزل و شرکت در خدمت شما تهرانی ها عزیز با بهترین کامیون های مسقف وپتودا و بزرگ شبانه روزی در تمام نقاط 
ماشین بزرگ خاور نیسان وانت کا
دقیق که فکر میکنم میبینم بعد از تموم شدن مدرسه بود که آرزو کردم یه روزی برسه بهار رو مجبور نباشم درس بخونم و استرس امتحان و آزمون و ساختن سرنوشت رو بکشم! حالا اون بهار رسیده و من نه کنکوری دارم نه امتحان دانشگاه و مدرسه ای هوا هم خیلی خوبه فقط پول نیست گورمو از این شهر و خونه گم کنم برم سفر برم سی دل خودم برم دور شم از آدم های این خونه و این شهر. حالا درسته استرس امتحان و درس نیست استرس و فشار بیکاری که هست. با این وجود بهار 98 و آزادیم از زندان زیس
اتوبار و باربری شهرک محلاتی با بهترین کیفیت فوم و کارتون چند لایه ساکهای مخصوص بسته بندی کارگر خوش اخلاق برای جابجایی وسایل منزل و شرکت در خدمت شما تهرانی ها عزیز با بهترین کامیون های مسقف وپتودا و بزرگ شبانه روزی در تمام نقاط کشور به ما بسپارید کارگران ورزیده ومجرب و خوش اخلاق برای جابجایی وسایل منزل 
ماشین بزرگ خاور نیسان وانت کار گران با اخلاق و خوش اخلاق 
دیشب از استرس و البته ذوق درست حسابی خوابم نبرد همش استرس داشتم که خواب بمونم ساعت ۵ بالاخره بیدار شدم و دوش گرفتم و با طمأنینه شروع کردم کارهام رو انجام دادن از خونه که اومدم بیرون بوی خاک بارون خورده مستم کرد روانیم کرد اصلا و رایحه بهار تا پیاز بویاییم نفوذ کرد. عجیب فصلیه بهار هوا سرده ولی سرماش هم انگار نوازشت می‌کنه بهار نازنین با عطر شکوفه های سفید و صورتیش اومده که بگه بعد از جماد و سرما نوبت حیات و عشقه و گرما امیدوارم بهار توی مناطق
بازم خدا بهار داد: طبیعت و نوروز از نگاه دین با زبان شیرین شعر.

بازم خدا بهار داد : سید محمد مهاجرانی، نشر جمال
معرفی:
نعمت زیبا و سرسبز پروردگار همان که همیشه صدای پایش شنیدنی، شکفتنش دیدنی و عطرش بوییدنی است، همان که همیشه با شادی به استقبالش می‌رویم و رسیدنش را جشن میگیریم.چه نعمت ارزشمند و نازنینیهمه چیز آن زیبا و پر از خیر و برکت استو زیبایی اش نشانه زیبایی خداستو پیامش این است: طبیعت پر از بهار شد، دل هایتان را هم سرشار از بهار کنید.بها

پاییز که باشی می دانی ...
زیر پای عابران ، کوچه بی قرار بهار نشسته !
آخر قصّه پاییز همیشه بهار است !
حتی اگر از زمستانی سخت بگذرد !
پاییز که باشی ، به تقویمت بهار بر می گردد !

شاعر : مژده لواسانی ( کتاب خونِ انار گردن پاییز است )

بهار می آید تا تن هیچ درختی عریان نماند و لبِ هیچ طاقچه ای گرد وغبار نباشد،
بهار می آید تا بهانه ای باشد برای کوبیدن در خانه ای که صاحبش چند سال و اندیست چشم به انتظار است که عطری آشنا آمیخته با بوی بهار نارنج های حیاط مشامش را پر کند...
بهار می آید تا با زبان بی زبانی بگوید، روزهای سرد و بی رحمی که از تو پوست ها کنده اند، پوست می اندازند و از پس تمام آن روزها ایامی می آید که به کام تو باشد و خورشید منحصرا برای گرمی دلِ تو بتابد...
آری، بهار بهاییست
اینک بهار با همان لحن همیشگی
آوازخوان از کوچه ها گذر می کند
بوی گل و نسیم و درخت و شکوفه ها
اینک در این کوچه چه غوغایی می کند
بعد از تمام خستگی آن زمستان پیر
دود و غبار و غصه آن هم یک دل سیر
سرما و یخبندان آن قلبهای سرد
اینک بهار سر میرسد هرچند که دیر
هرچند بهار فصل شادی  و خوشی ست
اما این بهار  پر از دلمردگی ست
پر از مرگ و غم و گریه های سیر
پر از آرزوهای برباد رفتنی ست
باران که بود روزی رحمت پروردگار
اینک چو تیشه بزد بر ریشه های یار
ببرد و  بکند و
اتوبار و باربری شهرک محلاتی با بهترین کیفیت فوم و کارتون چند لایه ساکهای مخصوص بسته بندی کارگر خوش اخلاق برای جابجایی وسایل منزل و شرکت در خدمت شما تهرانی ها عزیز با بهترین کامیون های مسقف وپتودا و بزرگ شبانه روزی در تمام نقاط کشور به ما بسپارید کارگران ورزیده ومجرب و خوش اخلاق برای جابجایی وسایل منزل 
ماشین بزرگ خاور نیسان وانت کار گران با اخلاق و خوش اخلاق 
بهار آمد، بیا جانانة دل،
تکان این گرد غم از خانة دل.
غبار کینه را از دل بشوییم،
ز غم خالی شود پیمانة دل.
به غارت برده ای گنج دلم را،
چه می جویی از این ویرانة دل؟
به جان و دل پرستو را پرستیم،
بهار آید به هر کاشانة دل.
شکسته صد قفس مرغ هوسها،
بیاید پرزنان بر لانة دل.
زمین و آسمان دارد تمنّا،
بهار دل رسید، دردانة دل.
ز مویت شد دراز افسانة شب،
به مویت بافم این افسانة دل.
وقتش رسیده، آماده‌اید؟
برداشتی از بیانات رهبر انقلاب درباره فصل متفاوت زندگی
«رجب، شعبان و رمضان بهار معنویّت است. شما هم، مظهر بهار انسانیّت هستید؛ چون در بهار عمر قرار دارید؛ از این بهار معنویّت هرچه می‌توانید استفاده کنید.»
۱۳۹۵/۲/۱- رهبر انقلاب

دانلود آهنگ علی زند وکیلی بهار دلنشین | متن و بهترین کیفیت
آهنگ زیبا و بسیار شنیدنی علی زند وکیلی بنام بهار دلنشین همراه با متن و دو کیفیت 320 و 128
Exclusive Song: Ali Zand Vakili – “Bahare Delneshin” With Text And Direct Links In jazzmusic.blog.ir
متن آهنگ علی زند وکیلی بهار دلنشین
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
تا بهار دل نشین آمد به سوی چمن♬♫♪ ای بهار آرزو بر سرم سایه فکن ♬♫♪چون نسیم نو بهار برآشیانم کن گذر♬♫♪ تا که گلباران شود کلبه ی ویران من ♬♫♪تا بهار زندگی آمد بیا آرام جان♬♫♪ ت
چه بهار دلگیری...اصلا بهار همیشه دلگیر بوده، نمیدونم چرا بقیه انقدر ذوق اومدنش رو دارن‌.چه ذوقی داره شروع یه سالِ دیگه بدونِ تو؟!
چقدر رنگ سبزِ این روزهای شهر تو چشم میزنه و حالمو بد میکنه‌.
راستی بهت گفته بودم فصل بهار اذیتم میکنه؟ بهار هیچوقت مالِ من نبوده، درست مثل تو.
اگه یه روز خواستی بیای، بهار نیا.... پاییز بیا، وقتی دارم پا به پای طبیعت برات میبارم بیا، وقتی امید مثل پرنده ها از دلم کوچ میکنه بیا، وقتی هوای دلم ابری و تیره است بیا‌.
بذا
دل گمراه من چه خواهد کرد با بهاری که میرسد از راه ؟ یا نیازی که رنگ میگیرد درتن شاخه های خشک و سیاه ؟ دل گمراه من چه خواهد کرد ؟ با نسیمی که میترواد از آن بوی عشق کبوتر وحشی نفس عطرهای سرگردان؟ لب من از ترانه میسوزد سینه ام عاشقانه میسوزد پوستم میشکافد از هیجان پیکرم از جوانه میسوزد هر زمان موج میزنم در خویش می روم میروم به جایی دور بوته گر گرفته خورشید سر راهم نشسته در تب نور من ز شرم شکوفه لبریزم یار من کیست ای بهار سپید ؟ گر نبوسد در این بهار
مربیان مهد بهار در این سه سال و اندی که بهار مهد کودکی شده است مرتب تغییر کرده اند. مدیر مهد بسیار جدی با کارکنانش برخورد میکند و کوچکترین کوتاهی از آنها ببیند اخراج میشوند. این مساله به ظاهر خوب است ولی اگر نیک بنگریم با مربیانی دورو مواجه میشویم که در حضور مدیر مهد تمام کارهایشان را به بهترین نحو انجام میدهند. نمونه اش همین امروز ظهر که موقع گرفتن بهار از مهد، مدیر در مهد حضور داشت. مربی بهار احوالپرسی گرمی کرد و بهار رو آورد و کاپشن اش را تن
متن آهنگ سینا سرلک بنام بهار

تقویم من با تو پر از عطر بهاربا خنده ی تو سال من تحویل میشهآرامش دنیامو مدیون تو هستمخوشبختیه من با نگات تکمیل میشهبرفایه خونه با حضورت آب میشندخورشید و با عشقت به قلبم هدیه کردیپیش از تو سرما سهم ما از زندگی بودتو با دل بی اعتماد من چه کردینگار نازنین من بهار دلنشین منتو با دلم بگو چه کردیتمام من فدای تو فدای خنده هایه توتو با دلم بگو چه کردینگار نازنین من بهار دلنشین منتو با دلم بگو چه کردیتمام من فدای تو فدای
اتوبار جنت آباد تهران
حمل بار در محدوده جنت آباد تهران به تمام نقاط تهران و بلعکس
883-46-883
883-46-884
883-46-885
شبانه روزی-با کادر مجرب و کارگران خوش اخلاق و ورزیده

h2>اتوبار جنت آباد
باربری جنت آباد - اتوبار تهران اتوبار جنت آباد - باربری جنت آباد بسته بندی با نایلون های حبابدار و امکانات و تجهیزات جدید و مدرن به روش اروپاییان جابجایی کتاب و لباس با کارتن اتوبار جنت 
آباد | حمل بار در جنت آباد شمالی ، مرکزی و جنوبی با قیمت مناسب - باربری تهرانبار · اتوب
چگونه باید این را بفهمانم درختی که آب را از او دریغ کرده ای , بعد از خشکیدن با دریایی آب هم سبز نخواهد شد محبت وقتی به گاهش دریغ شود , دل مردگی به بار خواهد آورد ... دیر شده و من خشکیده تر از آنم که با بهار دست هایت به زندگی باز گردم ... #الهام_ملک_محمدی
"بهار می آید" تا تن هیچ درختی عریان نماند، لبِ هیچ طاقچه ای گرد وغبار نباشد. "بهار می آید" تا بهانه ای باشد برای کوبیدن در خانه ای که صاحبش چند سال و اندیست چشم به انتظار است که عطری آشنا آمیخته با بوی بهار نارنج های حیاط مشامش را پر کند... "بهار می آید" تا با زبان بی زبانی بگوید ،روزهای سرد وبی رحمی که از تو پوست ها کنده اند، پوست می اندازد و از پس تمام آن روزها ایامی می آید که به کام تو باشد و خورشید منحصرا برای

ادامه مطلب
اگر در محدوده باقرخان هستید و نیازمند خدمات اتوبار و باربری دارید شرکت باربری باقرخان به صورت تخصصی در این زمنیه خدمات باربری و اتوبار را ارائه می دهد این شرکت با تجربیاتی که در زمینه اثاث کشی منزل دارد به صورت تخصصی در خدمت شما عزیزان ساکن استان تهران خواهد بود این باربری به صورت تخصصی با مجوز رسمی از اتحادیه در خدمت شما خواهد بود
دانلود آهنگ محمدرضا شجریان بهار دلکش + متن و بهترین کیفیت
تصنیف زیبا و شنیدنی محمدرضا شجریان بنام بهار دلکش همراه با متن و دو کیفیت 320 و 128
Exclusive Song: Mohammadreza Shajarian – Bahare Delkash With Text And Direct Links In jazzMusic.blog.ir
متن آهنگ محمدرضا شجریان بهار دلکش
بهار دلکش رسید و دل به‌جا نباشداز آن‌که دلبر دمی به فکر ما نباشددر این بهار ای صنم بیا و آشتی کنکه جنگ و کین با من حزین روا نباشدصبحدم بلبل، بر درخت گل، به‌خنده می‌گفتنازنینان را، مه‌جبینان را، وفا نباشد
اگر ک
دوست پدر سالهای پیش یک جفت کتانی آدیداس اصل از سوئد برای امیرعباس پست کرده بود. به پای امیرعباس کوچک شد و این کتانی سفید خوشگل ماند برای بهاری که آن زمان دنیا نیامده بود. دیروز بهار برای اولین بار این کتانی را پوشید. بسیار خوشگل شده بود. از قضا دیروز اردوی سرزمین عجایب هم داشتند. ظهر که رفتم بهار را از مهد بگیرم مربی اش میگفت بهار موقع برگشت از اردو بندهای کتانی اش رو به هم گره زده بود، آن هم گره ی کور و تا مدتها مشغول بازکردن گره ها بودیم

صبح  می آید به مهرت  بیقرار
خوشدل  از خورشید  رویت چون  بهار
این  بهار وهر بهار وصد بهار
گل  چو بر گلشن  نشاند  روزگار
  بلبل  از شوق رخت  کف می زند
  پای می کوبد به شاخه هرهزار
ای اهورایِ سپیدِ عاشقی
شادی عشقت  به دلهامان   گذار
شعله از ما  برشب  تاریک زن
  تا  بماند روز روشن  پایدار
 #شیرین_ تمیمی
پنجره اتاق خوابش را باز کرد و لبخند زد باد خنک بهار روی صورتش حس تازگی داشت .بهار روی تخت خوابیده و موهای بلندش روی صورت کمرنگش ریخته بود چه معصومانه لبخند میزد ،به بهار نگاه کرد  روزهای سختی را گذرانده بودند و حالا بهار نقطه اتصالش با دنیا بود ...یادش آمد وقتی فهمیدند بهار مبتلا به اوتیسم است آرش با عصبانیت آنها را ترک کرده بود.اوتیسم برایشان پایان روزهای خوش بود . روزهای اول بعد از رفتن آرش فکر میکرد دنیا زمستان شده اما خیلی زود فهمید که بای
دانلود آهنگ ناصر عبداللهی بهار بهار { کیفیت 320 و 128 }
امروز ترانه ای زیبا با صدای استاد ناصر عبداللهی بنام بهار بهار همینک از جاز موزیک
Exclusive Song: Naser Abdollahi | Bahar Bahar With Text And Direct Links In jazzMusic.blog.ir
متن آهنگ بهار بهار از ناصر عبدالهی
بهار بهار صدا همون صدا بودصدای شاخه ها و ریشه ها بود
بهار بهار چه اسم آشناییBahar Bahar Che Esme Ashenaei
صدات میاد اما خودت کجاییSedat Miyad Ama Khodet Kojaei
وا بکنیم پنجره ها رو یا نهتازه کنیم خاطره ها رو یا نه
وا بکنیم پنجره ها رو یا نهتازه کنیم خ
متن آهنگ بهار از سینا سرلک

تقویم من با تو پر از عطر بهار با خنده تو سال من تحویل میشه
آرامش دنیامو مدیون تو هستم خوشبختی من با نگات تکمیل میشه
برف های خونه با نگاهت خواب میشم خورشید و با عشقت به قلبم هدیه کردی
 پیش از تو سرما سهم ما از زندگی بود تو با دل بی اعتماد من چه کردی
ادامه مطلب
به اینجا که می‌رسم یادم میاد که از بهار خوشم نمیاد. 
حساسیت فصلی، امتحانا، امتحانا، امتحانا، و حشرات!
همه جا پر از حشره می‌شه، امسال هم که پروانه‌ها و ملخا حمله کردن و واقعا دارم عقلم رو از دست می‌دم به خاطرشون. 
دیروزتو حیاط مدرسه نمی‌تونستیم راه بریم، انگار مین‌گذاری شده بود. از دست این ملخ می‌پریدی اون ور و یه ملخ دیگه می‌پرید روت. اعصابم بهم ریخته بود فقط داشتم جیغ می‌زدم!
از اون ور من همیشه تو بهار تقریبا حساسیت دارم. با عطسه مشکلی ن
آهسته آهسته صدای پای بهار را می شنویم . زمستان عزم رفتن دارد ؛ اگر مجالی دهی این دو صبا هم می گذرد . بهار با تمام هیاهو لباس دشت و سبزه به تن می کند . زیبا تر  از همیشه به زمین می نشیند . 
موسیقی سیال زمان ؛ هر لحظه به گوش می رسد . 
بهار من را ؛ تو را و همه کسانی که با عشق نفس می کشند را صدا می زند . کوش بسپار به آوای طبیعت ؛ بدون شک صداب بهار را می شنوی . 
نفس بکش  با عشق نفس بکش .بگذار زندگی درون ریه هایت به جریان اوفتد . انوقت به هر عاشقی که رسیدی , لبخن
راستش یه چیزی که چند روزه ذهنم رو درگیر کرده اینه!
این که تمام ما پشت کنکوری ها ( و کنکوری ها!) انتظار داریم زودتر ازین سد رد شیم و وارد فصل جدیدی از زندگی مون بشیم!
دقیقا مثل این می مونه که تو زمستون چشمامونو ببندیم و بشینیم یه گوشه زار بزنیم تا بهار بیاد! در صورتی که  باید با سرمای زمستون بسازیم و از زیبایی هاش هم لذت ببریم!بهار هم به موقع خودش می رسه! صد البته که زیبایی های زیادی داره اما اون هم بی دردسر نیست ها! لاقل واسه آدمایی مثل من که آلرژی
مانند یک بهار مانند یک عبور
از راه می رسی و مرا تازه می کنی
همراه تو هزار عشق از راه می رسد
همراه تو بهار
بر دشت خشک سینه من سبز می شود
وقتی تو می رسی، در کوچه های خلوت و تاریک قلب من مهتاب می دمد
وقتی تو می رسی
ای آرزوی گم شده بغض های من
من نیز با تو به عشق می رسم
خیلی دوستت دارم بهترینم
روز عشقمون مبارک
تجربه ای متفاوت از باربری غرب تهران با باربری ایفل.
باربری ایفل با سالها تجربه و خدمت رسانی باتوجه به شروع فصل بهار اقدام به آفر ویژه ای برای باربری غرب تهران کرده است .
چرا اتوبار غرب تهران را به باربری ایفل بسپاریم ؟ 
اتوبار ایفل یکی از نام آشنا ترین باربری های غرب تهران بوده است که همیشه با ارائه بهترین قیمت همراه با بهترین خدمات رضایت شهروندان را جلب کرده است..
برای اطلاعات بیشتر از باربری غرب تهران با  باربری ایفل به صفحه باربری غرب به ن
اتوبار سردار جنگل در محله سردار جنگل در منطقه حمل ونقل وسایل منزل و شرکت در خدمت شما تهرانی ها عزیز با بهترین کامیون های مسقف وپتودا و بزرگ شبانه روزی در تمام نقاط کشور به ما بسپارید کارکردن با اخلاق و خوش اخلاق برای جابجایی وسایل منزل و شرکت در خدمت شما تهرانی ها عزیز با تخفیف ویژه بسته بندی وسایل خانه و شرکت وجهیزیه با بهترین کیفیت فوم و کارتون چند لایه ساکهای مخصوص بسته بندی کارگر خوش اخلاق برای جابجایی وسایل و حمل و نقل بارو اثاثیه منزل
" بس که جفا ز خار و گل/ دید دلِ رمیده ام/ همچو نسیم ازین چمن/ پای برون کشیده ام/ شمع طرب ز بخت ما/ آتش خانه سوز شد/ گشت بلای جان/ عشقِ به جان خریده ام!/ .../ تا تو مراد من دهی/ کشته مرا فراقِ تو/ تا تو به داد من رسی/ من به خدا رسیده ام!/ چون به بهار سر کند/ لاله ز خاک من برون/ ای گل تازه یاد کن/ از دل ِ داغ دیده ام/ یا ز ره وفا بیا/ یا ز دل رهی برو/ سوخت در انتظار تو/ جانِ به لب رسیده ام ..."
.
.
پ.ن: رمضان رفت و دستم خالی و دل پر از اندوه و حسرت. چون مادر طفل مرده ای ... و
به‌منظور پیشگیری از بروز بیماری در فصل بهار، اطبای طب ایرانی توصیه کرده‌اند که قبل از ایجاد مشکل برای بدن توسط این مواد اضافی، بهتر است راه خروج آن‌ها از بدن باز شود و از همین رو است که بهار را فصل پاکسازی می‌دانیم.
ادامه مطلب
" بس که جفا ز خار و گل/ دید دلِ رمیده ام/ همچو نسیم ازین چمن/ پای برون کشیده ام/ شمع طرب ز بخت ما/ آتش خانه سوز شد/ گشت بلای جان من/ عشقِ به جان خریده ام!/ .../ تا تو مراد من دهی/ کشته مرا فراقِ تو/ تا تو به داد من رسی/ من به خدا رسیده ام!/ چون به بهار سر کند/ لاله ز خاک من برون/ ای گل تازه یاد کن/ از دل ِ داغ دیده ام/ یا ز ره وفا بیا/ یا ز دل رهی برو/ سوخت در انتظار تو/ جانِ به لب رسیده ام ..."
.
.
پ.ن: رمضان رفت و دستم خالی و دل پر از اندوه و حسرت. چون طفل مادر مرده ای ..
چغاله بادام همان بادام نارس است. اما هم میوه نوبر بهار است و هم خوردنش کیف می‌دهد. جوانی که درراه خدا کشته شود، ثمر وجودش در دنیا؛ همانند میوه‌ی نوبرانه بهار است. اما اگر آدمی این توفیق را داشته باشد که عمر بیش‌تری کند و اغلب اوقاتش صرف خدمت به خلق خدا و رشد توحیدی گردد، میوه‌ی دلش می‌شود بادام.
بهار چت
یکی از جدیدترین و حرفه ای ترین چت روم های ایرانی چت روم بهارچت هست که حدود یک سال پیش افتتاح شد  و اکنون با امکانات جدیدش جز حرفه ای ترین چت روم های ایران شده است .
بهارچت با امکانات عالی به جذب کاربر پرداحت و اکنون کاربران انلاین بالایی دارد برای پیوستن به هزاران کاربر بهارچت روی تصویر زیر کلیک کنید و عضو چت روم شوید

بهارچت

سایت چت روم بهار پذیرای کاربران عزیز ایرانی است با اولین ورود و عضویت در این چت روم بزرگ صاحب امتیاز و درجه
اتوبار دریاچه چیتگر منطقه ۲۲ دهکده المپیک اتوبار نزدیک به میدان ساحل اتوبار نزدیک میدان ساحل جابجایی اثاث منزل و شرکت های باربری نزدیک به دهکده المپیک با ماشین های بزرگ محصوص حمل بار سنگین پیانو یخچالها ساید بای ساید بوفه جهیزیه عروس اتوبار نزدیک به میدان ساحل اتوبار نزدیک میدان ساحل جابجایی اثاث منزل 
همهٔ زیبایی عید نوروز به هول و وَلای روزهای آخر سال است؛ به بازارهای شلوغ، به بساط دستفروش‌ها و سبزه‌ و تخم‌ مرغ‌ رنگی و ماهی قرمز، به بوی شوینده‌ها و رنگی که در خانه می‌پیچید. همه‌جا را انگار عطر تازگی می‌گیرد، همه می‌دوند برای نو نَوار شدن و یک شروع دوباره، همه می‌دوند برای عقب نماندن از قافلهٔ عمو نوروز و دختر زیبایش بهار. بهار، بهار، بهار؛ این زیبای بی‌تکلف. دوباره مثل هرسال و دلبرتر از همیشه، از راه رسیده. موهای طلایی‌اش را با شک
بهار آمده با کفش های گل گلی اش 
کُت شکوفه ای و سوت های بلبلی اش! 
سبب شده که غزل، گونه اش گل اندازد 
نگاه بلبل و آن نغمه ی تغزلی اش! 
میان کوه و درختان گرفته معرکه ای 
که آشکار شود خصلت تجملی اش! 
برای کبک و غزالان خریده خانه ی نو 
گرفته شانه ی باران برای کاکلی اش... 
بهار آمده، از هر نظر ندارد عیب 
به جز همین دل بی تاب و کم تحملی اش! 
عبدالرضا قیصری
ان‌قدر به جان خانه می‌افتم که بندبند انگشتانم درد می‌گیرد، اما بهار نمی‌آید. 
هِی می‌روم حسم را در شلوغی خیابان‌ها بهاری کنم، اما بهار نمی‌آید.
روی صندلی آرایشگاه نیم‌خیز می‌شوم، نگاهم توی آینه صورتم را بالاپایین می‌کند و صدای ذهنم می‌گوید: بهار نمی‌آید.
سبزه سبز می‌کنم، به مامان می‌گویم گندید، می‌گوید پارچه را بزن کنار. می‌بینم قد کشیده، اما بهار نمی‌آید.
ماهی‌ قرمزها یک هفته قبل از سال تحویل مردند؛ چشم‌شان رو به بالا مانده و
خاک در تو نازنین سرمه چشم تارمنیادتو ای نگارمن صبر من وقرار منروی به سوی کوی تو کنم زبهر عافیتای همه عمر من مکن ریش دل فگار منلعل لبت چو جام می،  نوشم ویک نفس چنینهمی بگویم ازوفا بمان تو درکنار منکاش نمی شد اینچنین خسته وزار ودل غمینراه نشین کوی تو این دل بی قرار منیا تو بخوانم ازادب یا که نگو برو برومرو زپیش چشم من دلبر غمگسار منیکدل ویک زبان شوم با تو اگر بخوانی امای که امید من به توست خوبترین بهار من(ناظم) دل غمین بگو نظم به شعر پارسیشعر نگا
سامانه ثبت آگهی های باربری و اتوبار

با توجه به نیاز جامعه باربری و اتوبار کشور برآن شدیم تا سامانه ثبت آگهی باربری و اتوبار کشور را راه اندازی نموده و با توجه به پیشبرد این امر مهم هرچه قدرتمندتر نسبت به این مورد عمل نماییم.

دوستان میتوانند با مراجه به آدرس اینترنتی زیر نسبت به ثبت آگهی باربری و اتوبار خود اقدام نماییند.

http://ads.barbariautobar.ir
وقتی در ریسرچت کانهو حمار در گل گیر کرده ای و کم مانده که سر به بیابان نهی! و جناب حافظ اینگونه دلداری می دهد: 

ساقیا سایه ابر است و بهار و لب جوی
من نگویم چه کن ار اهل دلی خود تو بگوی :(  
بوی یک رنگی از این نقش نمی‌آید خیز
دلق آلوده صوفی به می ناب بشوی
سفله طبع است جهان بر کرمش تکیه مکن
ای جهان دیده ثبات قدم از سفله مجوی
دو نصیحت کنمت بشنو و صد گنج ببر
از در عیش درآ و به ره عیب مپوی
شکر آن را که دگربار رسیدی به بهار (حافظ جان اینجا زمستان است و در د
استقبال از بهار
در دانشکده علوم قرآنی مراغه
همزمان با فرارسیدن بهار و شمیم نو شدن طبیعت، داشجویان دانشکده علوم قرآنی مراغه با تزئین و سفره آرایی به استقبال نوروز رفتند.
نوروز علاوه بر آنکه نویدبخش بهار طبیعت است؛ پیام‌آور بهار هنر و هنرمندان نیز هست، بهاری که با شور و نشاط مردم و هنرمندانی که آثارشان زینت‌بخش دیدگان می‌شود.
باران
این اشک آسمان
این دانه های ریز سخاوت
سیراب می کند
صحرای تشنه کام دلم را.
گل ها
گل های پر طراوت و زیبا
لبریز یک محبت بی پایان
در انتهای سال سترون.
گنجشک ها چه شاد و قناری
خوشحال از این بهار شکوفا.
اینجا نشسته ام به کناری
در انتظار آمدن تو
همراه نوبهار فریبا
باشد که این بهار
باشد که این زلال سرازیر در زمان
لبخند بر لبان تو بنشاند
در لحظه لحظه های چنین فصل آشنا
یعنی بهار اینجا کلا دو‌هفته طول می کشه.اصلا بهار فصل نیست که.همون تابستون که عمل زیبایی انجام داده.یعنی نقطه ای از ایرانم که تو تابستون از آفتاب سیاه می شم و تو زمستون از سرما و سوز.باید کم کم اسم اینجا رو بذارم کلبه عمو تم ! چی ؟! بوی نژاد پرستی میاد ؟! حقیقتا این بهار و‌تابستون فقط یکم میوه دارن که اونم گرون هستند.حالا این هو هو‌ کولر به کنار.روشن میکنی سرد می   شه.خاموشم کنی خیسِ عرقی. بیشتر از زمستون سرما میخوری ولی پرتغالم نیست لامصب.سیگا
یک روز بهار می شود با یک گل: تکلیف ما در دوران غیبت چیست؟ بخوانیم و عمل کنیم.
بهار که می آید، بهار فرج و ظهور ... اما اینکه نقش من و شما، مسئولیت من و شما، وظیفه من و شما چیست؟ خیلی مهم است و موثر در آمدن امام ... این کتاب را با دقت بخوان تا کار خودت را بدانی ...

بریده کتاب(۱):
اگر اعتقاد دارید ظهور یکی از دو حالت:چیزی که کاری از دستمان برنمی آید..یا تکلیفی نسبت به آن نداریم..بهتر است دست از خواندن ادامه ی این متن بردارید.اگر شما هم در مواجه با مشکلات اج
قدیم ها هوای بهار با الان فرق داشت، یک لحظه ابر بود یک لحظه آفتاب، دلچسب بود اونم واسه ما که بچه بودیم و شوق تعطیلات بهاری را داشتیم. پاچه های شلوارمون را بالا میزدیم و با کاسه و جارو مشغول شستن فرش میشدیم، فرش های شسته شده از دیوار حیاط خونه ها آویزون بود و آفتاب میخورد، همه چیز بوی نو و تازگی میداد اما اومدن بهار برای من همیشه با یک غمی همراه بود مثل غم غروب جمعه، غمِ عصر روز سیزده بدر! گاهی فکر کردن به پایان جلوی لذت بردن از لحظات را میگیره. 
بهار نارنج، شکوفه درخت نارنج است که در
عطرسازی و ساختن اسانس، انواع نوشیدنی‌های فصلی و عرقیات و تهیه مربا، گز،
سوهان و … کاربرد بسیار دارد
طبع بهارنارنج
بهارنارنج طبع گرم و خشک است

خواص بهارنارنج
بهار نارنج آرامش بخش و ضد هیجانات دستگاه عصبی است.
سردرد های عصبی و همچنین میگرنی را کاهش می دهد.
برای رفع ضعف اعصاب مفید و نشاط آور است.
افرادی که مشکل اختلال خواب دارند، می توانند پیش از خواب، مقداری عرق بهار نارنج با چای مصرف کنند.
عرق بهار ن
..
"یاد تورا چگونه ز خاطر برم که عشق
نامت به برگ برگ درختان نوشته است
در هر بهار با نگه جستجو گرم
می جویمت میان گل و رقص برگ ها
من مانده ام به یاد تو در باغ خاطرات
گریان میان خنده ی نقل تگرگ ها
آن کوچه باغ و نسترن و مخمل نسیم
با هر بهار هست ولیکن تو نیستی
اردی بهشت هست هوای بهشت هست
گل بی شمار هست ولیکن تو نیستی .."
..
.
پ.ن۱: ‌‌‌‌‌‌و شبانگاهان که زمزمه می کردم در گوش او از پس فراق با دردی مهلک..
پ.ن۲: ولیکن تو نیستی.

کسی نمی‌تواند به طبیعت بگوید چرا زمستان شدی ؟ چرا پاییز نماندی ؟ کسی نمی‌تواند به برف بگوید که چرا آب شدی ؟یا اصلاً چرا آمدی که آب بشوی ؟کسی نمی‌تواند به زمین اعتراض کند که چرا انقدر سرد می‌شوی ...کسی نمی‌تواند به پاییز بگوید که چرا دلگیری ؟ چرا برگ‌ها را حرام می‌کنی ؟ چرا زرد می‌شوی ؟ چرا اخم می‌کنی ؟ چرا اشک می‌ریزی ؟کسی به تابستان نمی‌گوید که چرا انقدر گرمی ؟ کسی نمی‌پرسد که بارانت کو ..؟ از همه مهم‌تر بهار که همه‌چیز تمام است و هی

کسی نمی‌تواند به طبیعت بگوید چرا زمستان شدی ؟ چرا پاییز نماندی ؟ کسی نمی‌تواند به برف بگوید که چرا آب شدی ؟یا اصلاً چرا آمدی که آب بشوی ؟کسی نمی‌تواند به زمین اعتراض کند که چرا انقدر سرد می‌شوی ...کسی نمی‌تواند به پاییز بگوید که چرا دلگیری ؟ چرا برگ‌ها را حرام می‌کنی ؟ چرا زرد می‌شوی ؟ چرا اخم می‌کنی ؟ چرا اشک می‌ریزی ؟کسی به تابستان نمی‌گوید که چرا انقدر گرمی ؟ کسی نمی‌پرسد که بارانت کو ..؟ از همه مهم‌تر بهار که همه‌چیز تمام است و هی
بهار حرف کمی نیست، ما نمی فهمیم
زبان تازه تقویم را نمی فهمیم
درخت پا شد و زخم زمین مداوا شد
هنوز چیزی از این حرف ها نمی فهمیم
چرا از آب نگفتن؟ چگونه نشکفتن؟
چگونه این همه اعجاز را نمی فهمیم
نشسته بر سر هر کوچه یک تذکر سبز
دلا! قبول نداریم، یا نمی فهمیم؟
نگاه باغ پر از بازی پرستوهاست
دل عبور نداریم تا نمی فهمیم
زمان، زمان بروز صفات باران است
چگونه باز نگوییم ما نمی فهمیم؟
محمد علی شیخ الاسلامی
بهار پشت زمستان بهار پشت بهاردلم گرفت از این گردش و از این تکرارنفس کشیدن وقتی که استخوان به گلونگاه کردن وقتی که در نگاهت خاراگر به شهر روی طعنه های رهگذراناگر به خانه بمانی غم در و دیوارنمانده است تو را در کنار همراهیکه دوستان تو را میخرند با دینارنه دوستان؛ صفحاتی ز هم پراکندهکه جمع کردنشان در کنار هم دشواربه صبرشان که بخوانی به جنگ مشتاق اندبه جنگشان که بخوانی نشسته اند کنارتو از رعیت خود بیمناکی و همه جارعیت است که تشویش دارد از دربار
شرکت کیان بار اتوبار و باربری
تهران از بهترین شرکتهای حمل و نقل و باربری تهران است که با
سال‌ها سابقه درخشان در زمینه اسباب‌کشی و حمل بار داخل تهران و
بین شهری، با اختیار داشتن انواع وسایل نقلیه از جمله وانت بار،
نیسان بار، خاور، کامیون و تریلی همواره در تلاش بوده تا بهترین
خدمات حمل را به مشتریان ارایه دهد. یکی از موارد مهم در اسباب
کشی نحوه بسته بندی و حمل بار می باشد که مستلزم بسته بندی
اصولی و تخصصی است اتو
چون رویا،
کوتاه و شیرین.
و گاهی دست نیافتنی.

#باورم نمیشه اونجا بودم.
##و قرارمون کنسل شد. ولی عیبی نداره:) 
###خونه سرددده! دلم برای بهار تنگ شده:) تا بهار کم مونده:/

قرار بود که برام یه آسمون هدیه بیاری
نه اینکه بری و هزار دفعه تنهام بزاری♡♡

شادا بهار 
که دست مرا گرفته 
نمی‌دانم به کجا می‌برد 
شادا من 
که دست بهار را گرفته 
به خانهٔ خود می‌برم ...
شمس لنگرودی
......
یک جرعه آفتاب
از صبح ِ اوّلین...
یک بوسه از طلوع ِ لبانت به وعده گاه..
نوشانی ام 
- اگر به نگاه ِ خود آشکار !
شعری کنم
- مصرع به مصرع شکوفه بار
در فصل ِ وصل ِ با تو
- شکیباترین بهار......
گویا_فیروزکوهی 
.....
تو ﺭﺍ یوﺍﺷکی ﺩﻭﺳــــﺖ ﺩﺍﺭﻡ
ﻣـﻦ ﻫﻨـوز ﺎﻫـی یوﺍﺷکی 
ﺧﻮﺍﺏ ﺗﻮ ﺭﺍ می بینم . یوﺍشکی 
ﻧﺎﻫﺖ میکنم . ﺻﺪﺍیت میکنم
درباره ما :
تولیدی صنعتی بهار پلاست با سابقه 45 ساله, فعالیت رسمی خود را در زمینه محصولات پلاستیکی آغاز نموده و با توجه به نیاز بازار و سفارشات مشتریان دامانه کار خود را در زمینه تولید انواع صندوق فلزی وپلاستیکی (کلبه,ماشینی) پلکسی ,چوبی و فروشگاهی در ابعاد و اندازه های مختلف ادامه داده و با عنایت و لطف پروردگار تاکنون توانسته نیاز بخش اعظمی از موسسات خیریه و نهاد های انسان دوستانه در سرار کشور را تامین نماید .گروه تولیدی بهار پلاست  امیدوار
باربری واتوبا ر اوین حمل ونقل وسایل منزل و شرکت در خدمت شما تهرانی ها عزیز با تخفیف ویژه بسته بندی وسایل خانه و شرکت وجهیزیه با بهترین کیفیت فوم و کارتون چند لایه ساکهای مخصوص بسته بندی کارگر خوش اخلاق برای جابجایی وسایل منزل و شرکت در خدمت شما تهرانی ها عزیز با بهترین کامیون های مسقف وپتودا و بزرگ شبانه روزی در تمام نقاط 
ماشین بزرگ خاور نیسان وانت کار 
۰۹۱۹۳۶۲۶۴۲۳۰۲۱۲۲۱۷۳۱۷۹ 
بهار بهیمو شونی شالیزار، معصومه بالا ملی
ته جلو دیی ته مار ته دنبال، معصومه بالا ملی
من دومه غریبی دل داری ناخار، معصومه بالا ملی
الهی بمیره کیجا تنه مار، معصومه بالا ملی
معصومه بالا ملی
برو دندون طلایی
مره زندون هدائی

سلام من تقریبا سه روز نبودم و حالا که برگشتم اول از همه رفتم سراغ بهار...
گشتم ولی توی وبلاگایی که دنبال میکنم پیداش نکردم...
از طریق پیوندام رفتم تو وبش ولی گفت این صفحه پیدا نشد...
داره اشکم در میاد

شما میدونین بهار کجاست، بدجور نگرانم
. عیدِ گلت خجسته، گلِ بی خزان من!‏ 
یاسِ سپیدِ واشده دربازوان من!
باد بهار کز سر زلف تو می‌وزد ‏ 
با گل نوشته نام تو را، برخزان من 
ناشکری است جز تو و مهر تو از خدا 
چیز دگر بخواهم اگر، مهربان من  
با شادیِ تو شادم و باغصه‌ات غمین 
آری همه به جان تو بسته است جان من
هنگامه می‌کند سخنم درحدیث عشق 
واکرده تا کلید تو، قفل زبان من  
بگشای سینه تا که در آئینه گل کنند 
با هم امید تازه و بخت جوان من
دستی که می‌نوشت بر اوراق سرنوشت 
پیوست داستان تو با
بالکن، ایوان، تراس و بهار خواب هرکدام تعاریف خاصی در معماری دارند.
بالکن فضایی مسقف است که مساحت آن جزو مساحت خانه محسوب می‌شود و حداقل از یک طرف رو به فضای بیرون داشته و از دیوارها بیرون زدگی دارد. نام دیگر بالکن، که به دلیل پیش آمدگی و بیرون زدگی آن از ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد، کنسول است.
ایوان فضایی بینابین فضای بیرونی و درونی ساختمان است. ایوان در حقیقت فضایی است که در طبقه اول ساختمان قرار می‌گیرد و در واقع بین ساختمان و حیاط
 آغاز فصل بهار از دیدگاه علم نجوم و ستاره‌شناسی از آغاز برج حمل تا اول سرطان است. اما از دیدگاه حکما و طبیبان نوعی طبقه‌بندی دیگروجود داشته که براساس آن آغاز فصل بهار از زمانی است که هوا نه آنچنان سرد باشد که نیاز به لباس گرم و آتش باشد و نه آن‌چنان گرم که وسایل سرمایشی نیاز باشد. این زمان تقریباً حدود ۵۰ روز (کمتر از دو ماه) بوده و گاهی تطابق دقیقی با شروع فصل بهار از دیدگاه منجمان ندارد.
● مزاج و طبیعت فصل بهار
در این فصل فاصله خورشید از زمی
گاهی در بهار می بینم که گیاه و گلی زیبا بر
پاره سنگی یا لابه لای شکافی در بین یک جسم سخت رشد کرده است و از آن می آموزم که
خدای متعال هم قادر بر آن است که از دل سنگ شده ی من به وسیله ی گناه، گل زیبای
ایمان و تقوا را رشد دهد؛
ادامه مطلب
به گزارش مشرق، مطابق آمار وزارت راه و
شهرسازی در فروردین امسال متوسط قیمت هر مترمربع واحدهای مسکونی در مناطق
۲۲ گانه تهران ۱۱ میلیون و ۴۱۱ هزار تومان بوده که در ماه بعد یعنی
اردیبهشت ماه به ۱۲ میلیون و ۷۱۲ هزار تومان افزایش یافته است. در خردادماه
۹۸ نیز متوسط قیمت هر مترمربع واحد مسکونی با رشد ۵.۶ درصدی نسبت به دومین
ماه بهار امسال به ۱۳ میلیون و ۴۲۵ هزار تومان افزایش یافت.
در مجموع طی سه ماه بهار ۹۸ متوسط قیمت مسکن ۱۲ میلیون و ۵۱۶ هزار توم
شکوفه های بهارنارنج رو سه بار بجوشونید،هر بار هفت تا هشت دقیقه بعداز هربار جوشوندن آبکش کنید وبلافاصله توآب سردبریزید(این آب سرد باعث میشه بعدا درحین پخت مربا، شکوفه ها جمع نشه و صاف بمونه) و در هربار جوشوندن،دو ق آبلیمو هم بهش اضافه کنید.

ادامه مطلب
بهار و زمستون بَیتِنه کشتی
بهار بزکش بَزو هاکِرده مستی
زمستون هِم با فنِّ پلنگ‌شکن 
بهار ره بِنه بَزو، بَیته هستی
ترجمه فارسی
بهار و زمستان سر شاخ شدند و کشتی گرفتند
بهار، زمستان را فن بزکش زد و خوشحال شد 
زمستان فن پلنگ‌شکن را روی بهار اجرا کرد 
پشت بهار را به زمین زد و همه چیزش را گرفت
دوستعلی علیخانی / اسفند نود و هفت 
توضیحات
بزکش
برای اجرای این فن باید کشتی گیر با یک دست، گردن حریف را در اختیار بگیرد و با دست دیگر مچ را مهار کند. بدین تر
(به یاد حبی بالله فیض الله)
رساندی بار دلها را به منزل
به بال شهپر شعر بلندت.
اجل در نیمهره بشکسته بالت،
نگفته شعرهای دلپسندت.
نگفتی شعرهای دلپسندت ز اسرار نهان کوهسارت.
بهار آمد به ملک گل نثارت،
نیایی سیر گلهای دیارت.
بهار عمر تو بگذشت چون باد،
نچیدی گل ز گلهای بهارت.
ز باغ نظم تو گلها بچینم،
برم گل چنبری روی مزارت.
رسد بوی خوش گلهای نوروز
از آن شعر تر سرشار مهرت.
به روی قبر تو گلها شکفته،
از آن گلها بیاید بوی شعرت.

چند روز بود دوباره مانیتور لپتاپم خراب شده بود، امروز بردمش تعمیر و باز رفتم مرکز تبادل کتاب، دامن از دست برفت و اینا رو خریدم :دیچند وقت پیش در‌به‌در دنبال یه جمله، بیت و ... بودم که بنویسم اول یه کتاب و پیدا نشد. امروز پیدا کردم ولی دیگه دیر شده، ایشالا کتاب بعدی :دی نکته آخر اینکه فریدون دختری به اسم بهار داره و شعر فریدون پر از بهارهمن با خیال خویش،با خوابهای رنگین،با خنده‌هایِ دخترِ دردانه‌ام «بهار»با آنچه شاعران به بهاران سروده‌اند؛
موسسه بسته بندی رفاه متخصص در بسته بندی حرفه ای کلیه لوازم منزل با بابل رپ و استرچ رپ . اسباب کشی حرفه ای با نیسان . خاور و وانت های مجهز در جابجایی کلیه لوازم سنگین و نیمه سنگین . خاور های مجهز . پتو دار و مسقف . اعزام کارگر خالی متخصص در بسته بندی و اسباب کشی . کلیه مناطق شمال و غرب و مرکز و شرق تهران در خدمت همشهریان گرامی با سابقه طولانی در امر اسباب کشی و بسته بندی
09011447878
09169168955
دانلود آهنگ راغب بهار
Download New Music Ragheb – Bahar
پخش بزودی – دمو آهنگ اضافه شد

راغب بهار

متن آهنگ بهار از راغب

این حال بهاری مال منه قهوه ی چشمات فال منه
هرجا که میرم دنبال منه
از تو چه پنهون میام از خونه بیرون
این حالو به شب کی برسونم
هرجا میرم از تو میخونم
عشقتم سخته بتونم از تو جداشم تو نباشی و باشم
دیوونه و مجنون توام این حالمو مدیون توام
این روزا غزل خون توام ای یار از این حال پریشان
با عشق تو کاری نداره دنیا اگه تنهام بزاره
این عاشقی آخره کار
در روزگار ناشکیبایی و محنت 
و 
در هیاهوی سکوت هایی تلخ 
و
در میان دریایی از زیبایی های نازیبا

ناگاه نسیمی ب طراوت و خنکای چشمه سارانت
و
نوایی از جنس نغمه خوش الحان بلبلانت

و
یک مهربانی و امید از جنس عشق و سادگی

همه وجود منه پاییز خسته و بیمارت را دگرگون کرد.

منه پاییز فصلی نیستم که زیبایی ندیده باشم.

پاییز هنوز طعم میوه های رنگارنگ تابستانی معبودش در آزمون های بازار بندگی، زیر زبانش است 
پاییز هنوز حرارت آفتاب عشق روزه تابستان در درونش ش
باربری گلسار رشت
باربری گلسار رشت ، آدرس باربری در رشت
باربری رشت تهران ، باربری در رشت  ، شرکت باربری در رشت ، موسسه باربری در رشت ، باربری رشت
باربری رشت به تهران  ، باربری رشت ، حمل اثاثیه منزل در رشت ، اتوبار در رشت ، اسباب کشی در رشت
وانت بار در رشت ، وانت تلفنی در رشت ، نیسان بار در رشت
اتوبار گلسار رشت ، اسباب کشی ، باربری رشت ، حمل اثاثیه ، اتوبار رشت

شهرت اتفاقی نیست…حاصل سالها تلاش و تجربه است…
حمل و جابجائی اثاثیه منزل .جهیزیه .مبل
اتوبار و باربری خیابان کارگر حمل اثاث منزل و سایت بای سایت و پیانو حمل و جابجایی همه بار شرکت ادارات حمل ونقل وسایل خانه و جهیزیه با بهترین کیفیت فوم و کارتون چند لایه ساکهای مخصوص بسته بندی کارگر خوش اخلاق برای جابجایی وسایل منزل و شرکت در خدمت شما تهرانی ها عزیز با بهترین کامیون های مسقف وپتودا و بزرگ شبانه روزی 
۰۹۱۹۳۶۲۶۴۲۳
۰۲۱۸۸۳۶۱۵۵۳
۰۲۱۲۲۱۷۳۱۷۹
زندگی کردن را از بهار بیاموزیم؛ که باوجود همهٔ تلخی‌ها و تاریکی‌ها، باوجود همهٔ دردها و ناخوش‌احوالی‌ها، هر صبح گل لبخند روی لب‌هایش می‌شکفد. رهای رهاست در عین محدود به فصل‌ بودنش. هروقت بخواهد می‌زند زیر گریه، هروقت بخواهد بلندبلند می‌خندد. لاک‌های رنگارنگ به ناخن‌هایش می‌زند و با لباس‌های گل‌گلی در خیابان راه می‌رود. یک‌عالمه حرف پشت سرش هست اما مگر برایش مهم است؟ نه! یکی می‌گوید بهار ثبات ندارد، یکی می‌گوید فروردین موهایش خ
دلنوشته آخرین ماه سا 97
امام مهربانم سلام
آخرین فصل از چهارمین فصل سال و آخرین ماه از آخرین فصل سال یعنی زمستان در حال اتمام و چمدانش را بست و در حال خدا حافظی است و گویا عجله داد که برود و در بهار شتابان در حال آمدن و چه با عجله می آید که با آن عجله همه خانواده ها و همه افراد را به تکاپو وا داشته است و نگرانیم که بهار از راه برسد و ما خانه هایمان را با آب و جارو نکرده باشیم و نگرانیم که در گوشه ای از خانه گردو غباری بجا مانده و از چشم ما دور مانده ب
خب جمعه همه میرن شادی و منم قراره برم یه پارک ملی رو ببینم. این پست رو از قبل زمان بندی کردم و خوش میاد. پارک ملی تندوره در شمال خراسان، شهرستان درگز. زیستگاه پلنگ و اوریال. ببینم چطور میگذره
هیچ تضمینی وجود نداره درباره اش هم بعدا بنویسم علی الحساب می دونید که یک پارک ملی اونجا هست. خود منم نمی دونستم
تجربه خوبی باید باشه خصوصا که این روزها زیاد باران میاد و همه جا حسابی سبز است. بهار است و فصل جفتگیری، شاید آهوها رو مشغول این کار دیدم. چه دیدی
1398/01/01       01 : 28 : 27
ارغوان شاخه همخون جدا مانده من
 آسمان تو چه رنگ است امروز؟
آفتابی ست هوا؟
یا گرفته است هنوز ؟
من در این گوشه که از دنیا بیرون است
 آفتابی به سرم نیست
 از بهاران خبرم نیست
نفسم می گیرد
 که هوا هم اینجا زندانی ست
 هر چه با من اینجاست
 رنگ رخ باخته است
ارغوان
 این چه راز یست که هر بار بهار
با عزای دل ما می آید ؟
 که زمین هر سال از خون پرستوها رنگین است
ارغوان بیرق گلگون بهار
تو برافراشته باش
شعر خونبار منی
یاد رنگین رفیقانم را
 ب
چه گریه دار گذر کرد از خیابان ها
کسی که بود حواسش به ما پریشان ها
چه کرده دیدن این شهرها به قلبش که
بریده از همه و رفته در بیابان ها
هزار سال گذشت از حکایت غیبت
ز هجر، یکسره ویران شدند کنعان ها
سوار کشتی امنش بشو، سلامت باش
به فکر باش، می آید زمان طوفان ها
به هجر انس گرفته ام، به وصل محتاجم
دلم شکسته ی وصل است و بند هجران ها
بهار زندگی ما، بهار نزدیک است
خوش است سر بشود با تو این زمستان ها
یکی یکی همه ی نوکران سفر کردند
به پیش مادر سادات، با حسین ج
مدرسه ی من تو مرکز استانه و محل زندگی من توی یکی از شهرهای استان در نتیجه من هرروز یه مسیر نیم ساعت چهل دقیقه ای رو برای رسیدن به مدرسه باید طی کنم 
توی مسیر همیشه ما از یه باغی رد میشیم که سه چهار متر جلو تر از اون باغ یه تک درختی وجود داره که همیشه اولین درختیه که شکوفه میده 
یجورایی میتونم بگم پیام اور بهاره 
امروز نگاهم بهش افتاد و دیدم که پر از شکوفه شده شکوفه های صورتی کمرنگ 
یهویی دیدم که نه جدی جدی داره بهار میشه 
چقدر زود میگذره !
باربری :
اگر مستاجر هستید و در همین روزهاست که باید اسباب کشی کنید موسسه حمل و نقل و باربری های زیادی در استان تهران وجود دارند که خدمات اسباب کشی و جابجایی وسایل منزل را انجام می دهند از این رو در این پست می خواهیم یکی از بهترین موسسه های باربری را که در استان تهران فعالیت می کنند را به شما معرفی کنیم ، شرکت باربری تک تهران  با داشتن تجربه ای فراوان با نام و نشان و برندباربری تک به صورت کاملا تخصصی خدمات حمل اثاثیه منزل را به سبکی درست و تخصص

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

راز نهانی پندار کتابخانه عمومی مجمر زواره ای aleshanee متن عاشقانه شرکت سه سوت وب هیئت جوانان بنی هاشم موسسه پارسیان بهکلام سرزمین تیزهوش ها